Bohaterowie.

/ wtorek, 15 listopada 2011 /
Może coś o sobie.
Jestem Agata, mam 15 lat, chodzę do 3 klasy gimnazjum.
Właściwie pomysł na tego bloga powstał spontanicznie przy rozmowie z kumpelą, która podsunęła mi taki właśnie pomysł (pozdrawiam Miyu XD).
Nigdy wcześniej nie pisałam podobnego opowiadania, także nie wiem jak mi pójdzie.
Nie gwarantuję, że będzie zachwycające, ale będę się starać. ;)

Bohaterowie:


Harry.


Słodki 17-latek. Jego znakiem rozpoznawczym są kręcone włosy. Uwielbia się wygłupiać wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem - Louisem. Praktycznie nigdy się nie rozstają. Dzielą razem nawet mieszkanie. Wspólnie z Lou, Liamem, Niallem i Zaynem tworzą zespół ONE DIRECTION. Często ma mieszane uczucia, co do Lou. Nie za bardzo wie, gdzie jest granica pomiędzy przyjaźnią, a miłością do tego chłopaka. W szkole wiele dziewczyn się za nim ogląda, ale jeszcze do żadnej nie poczuł czegoś większego. 

Louis.


Zabawny 19-latek. Uwielbia marchewki i chciałby, żeby wszyscy je jedli. Jest zazdrosny o każdą dziewczynę, która kręci się w pobliżu Harego. Kocha go jak własnego brata (przynajmniej tak mu się wydaje). Zawsze się nim opiekuje i nigdy by nie pozwolił, żeby coś mu się stało. Łączy ich silna więź. Niby bromance...ale może jednak coś więcej.

Niall.


Bardzo pozytywnie nastawiony do świata 18-latek. Uwielbia grać na gitarze i śpiewać. Zawsze ma jakieś zwariowane pomysły, więc nie sposób się z nim nudzić. Chłopcy z One Direction są dla niego jak rodzina. Potajemnie podkochuje się w Carmen, lecz nie wie czy to odwzajemniona miłość. Niestety boi się jej wyznać swoje uczucia, bo obawia się odrzucenia.

Liam.


Uroczy 18-latek. Jest najrozsądniejszą osobą w swoim towarzystwie. Twardo stąpa po ziemi. Zawsze dąży do wyznaczonego sobie celu. Jest wspaniałym przyjacielem. Potrafi każdemu pomóc i każdemu doradzić, dlatego jego przyjaciele nigdy nie zastąpiliby go nikim innym.

Zayn.


Ma 18 lat. Jest troszkę pedantyczny. Spędza przed lustrem najwięcej czasu ze wszystkich swoich kumpli. Zawsze musi perfekcyjnie wyglądać. Nie może się odgonić od tłumów dziewczyn, które obchodzą go ze wszystkich stron. Wbrew pozorom na prawdę spoko z niego koleś.

Justin.


Kanadyjski piosenkarz. Gwiazda popu. Bożyszcze nastolatek. Ma zaledwie 17-lat, a już osiągnął niewiarygodny sukces w przemyśle muzycznym. Postanowił jednak żyć w miarę możliwości jak normalny nastolatek, więc zapisał się do liceum, do którego uczęszczają wszyscy członkowie One Direction. Relacje między nimi nie będą najlepsze, lecz z czasem to może się zmienić.

Carmen.


Ma 17 lat. Jest bardzo wrażliwą i uczuciową osobą, ale też dość odważną, wygadaną i niekiedy bezczelną. Ma dusze artystki. Zakochała się w Harrym w pierwszym dniu, w którym go ujrzała, przez co wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Stara się zwracać na siebie uwagę chłopaka i spędzać z nim jak najwięcej czasu. Dąży do tego, żeby kiedyś wreszcie byli razem. Los niestety spłata jej niezłego psikusa.

Emily.


Jest najlepszą przyjaciółką Carmen i są w tym samym wieku. Zachowują się jak siostry, bo znają się od zawsze. Jest raczej spokojna i poukładana. Przez resztę dziewczyn ze szkoły uważana za pustaka. Emily z kolei ciągnie do Lou. Niestety kiedykolwiek on jest w pobliżu, ona zaczyna tracić głowę. Jej pasją jest lekkoatletyka. 

To chyba będzie tyle. :p
Mam nadzieję, że bohaterowie i ich opisy się wam podobają! ;)
Czekam na opinie z waszej strony w komentarzach. :)
Pozdrawiam. ♥

15 komentarze:

{ StylesEmergency } on: 15 listopada 2011 19:57 pisze...

kooooooooocham Cię i Twoje blogi wiec bedzie zajebiscie♥

Anonimowy on: 15 listopada 2011 20:01 pisze...

Uuu, zapowiada się interesująco... hahahhaha! Już się doczekać nie mogę. A ten obrazek z lewej strony bloga, aż normalnie przyciąga ;DD Pisz szybciutko 1 rozdział ;) Czekam.

{ Anisa. } on: 15 listopada 2011 20:08 pisze...

Po opisach muszę stwierdzić, że podoba mi się :) Świetni bohaterowie! [help-me-see]

Anonimowy on: 15 listopada 2011 20:19 pisze...

zapowiada się ciekawie ^.^ czekam na jedynkę ;D [btr-here-with-me]
Kramel

{ polaajb } on: 15 listopada 2011 20:22 pisze...

już mi się podoba < 3

{ teenager } on: 15 listopada 2011 20:51 pisze...

hahah ^^ . hetero harry ♥ ;D

{ 1DirectionToPL } on: 15 listopada 2011 21:04 pisze...

yaaaaaaaaaaaaaaaay . *.*
Dajesz rozdział . <3

Anonimowy on: 15 listopada 2011 21:05 pisze...

yhyhyhy, Czekamy <3

{ Salixiv } on: 15 listopada 2011 21:39 pisze...

aaa czekam na rozdział ♥
: D

{ @iPurpleBeast } on: 16 listopada 2011 14:05 pisze...

aaaaa!! DODAWAJ ROZDZIAŁ !!!

Anonimowy on: 16 listopada 2011 15:28 pisze...

nie czytam tego !!!!!!!! tu jest biber , a miało być o Larrym , ciaoooooooo , NARA !

Anonimowy on: 16 listopada 2011 18:28 pisze...

czekam!

Ale co do Biebera.. nie mam nic przeciwko.. ale :/

Anonimowy on: 17 listopada 2011 20:32 pisze...

zajebiście ;D 1D, JB ;DD
pisz pisz ;p

Anonimowy on: 2 stycznia 2012 16:05 pisze...

hahhahh ; D
Harry i Louis .... GEJE <3
haahhaha <3 ; D
kocham ; D

{ Rattee } on: 25 lutego 2012 20:38 pisze...

Kocham to boże boże boże!!! http://www.youtube.com/watch?v=06L1Q2nlgMM
A to mój film o Larrym Stylinson ;))) <3

Prześlij komentarz